Videoprodukce

Promo video a reklama

Video patří v současnosti mezi nejpopulárnější marketingové nástroje a představuje efektivní způsob, jak oslovit potenciální i stávající zákazníky nebo představit nový produkt či službu. Navíc díky snadnému šíření videa prostřednictvím sociálních sítí se jedná o nejúčinnější cestu, jak dostat vaši značku před početné publikum.

Díky tomu, že jsme certifikovaní provozovatelé bezpilotních letadel pro komerční účely a vlastníme veškerou potřebnou techniku k produkci a postprodukci audiovizuálních děl, dokážeme realizovat téměř jakýkoliv požadavek ze strany našich klientů.

Záznamy společenských událostí

Výjimečné chvíle si zaslouží výjimečné záběry. Natočíme vám krátké upoutávkové video nebo rovnou záznam z celé sportovní nebo kulturní akce, svatby, firemního večírku či koncertu.


Voice-over

Kvalitní zvuk je minimálně stejně tak důležitý jako kvalita videa samotného. Pro většinu diváků je navíc pohodlnější se podstatnou informaci dozvědět mluveným slovem než ji číst z textových popisek.

Ať už máte zájem ve videu vystupovat a komentovat jej sami nebo raději přenecháte jeho namluvení profesionálovi, v obou dvou případech jsme vám schopni pomoci.

Postprodukce

Nedílnou součástí procesu tvorby videa je postprocessing pořízeného video materiálu. Ten může buď degradovat kvalitu natočeného videa nebo naopak zatraktivnit jinak nezajímavé záběry.

Pokud se však jedna produkce stará o plánování, scénář, natáčení, záběry z dronu i postprodukci, jsou na dobré cestě k vytvoření dokonalého videa. To je naše vize a cíl.

Ukázky naší práce

Reference