Řekli o nás

Bc. Martin Tesárek

Martin Tesarek Real Estate

"Moc díky za jednu z nejlepších spolupráci za 6 let co tocim videoprohlidky! Jste vážně profici a hlavně díky vám je o byty zájem. Děkuji!!!"

Gabriela Koukalová, BBA

Rodinná Makléřka s.r.o.

"Ondřeje volám vždy, když pro prodej nemovitosti potřebuju natočit skvělou videoprohlídku.

Je to profík každým coulem. Dbá na právní náležitosti, vždy přijede skvěle připraven, má kreativní oko a cit pro kameru a zná spoustu triků, díky kterým jsou jeho videoprohlídky jedinečné."

Blanka Bilková

4fin Reality

"Spolupráce s FVDRONEM naprosto předčila má očekávání. Každá jednotlivá zakázka je velmi rychlá, ne jen co se týče administrativy, ale i samotné realizace a následné práce s fotografiemi. Rychlost ale rozhodně neubírá na kvalitě, výsledná práce je naprosto perfektní. Těším se na další spolupráci a mohu jen vřele doporučit."

Ondřej Jílek

IP Solution Real s.r.o.

"Společnost FVDDRONEM a pan Ondřej Picek předvedli skvělou práci při zpracování video-prezentace mnou prodávané nemovitosti. Ochota, profesionalita, a především konečný výsledek stojí za to! Moderní vybavení a přístroje, které pan Picek používá v kombinaci s jeho smyslem pro detail zaručují takto vysokou úroveň služeb. Rozhodně doporučuji."

Bc. Ondřej Biravský

CENTURY 21 Dream

"Naprosto profesionální přístup. Oceňuji obzvlášť rychlý a pečlivý přístup co se týká zasmluvnění a dalších všech nutných náležitostí. Myslel jsem, že půjde o profíky, ale že budou schopni kompromisů, dialogů a zároveň udržení svého standardu naprosto předčilo mé očekávání."

Ing. arch. Cyril Vltavský

Kaktus Reality s.r.o.

"Perfektní přístup, služby a kvalitně odvedená práce. Pro naši realitní kancelář KAKTUS Reality jsou tyto služby konkurenční výhodou, která nám pomáhá být lepší než ostatní prodejci. Děkujeme!."

Tereza Cónová

QARA s.r.o.

"Jelikož jako realitní makléřka dělám pro prodej nemovitostí profesionální prezentace, a chtěla jsem opravdu špičkovou videoprohlídku, hledala jsem možnosti.

S panem Pickem jsem spolupracovala na zakázce prodeje chaty v krásném prostředí Beskyd, u které jsem dělali videoprohlídku včetně leteckých záběrů z dronu.

Musím uznat, že celé natáčení probíhalo velmi profesionálně, ale zároveň příjemně. No a výsledek stojí rozhodně za to! Video je parádní a výsledný efekt je nesporný - chata byla zarezervována za 3 dny od zveřejnění.

Určitě to nebylo poslední natáčení, ráda pana Picka opět využiji pro natočení videoprohlídky nemovitosti.

Rozhodně doporučuji, takto má vypadat profesionální prezentace!"

Josef Šimončík

QARA s.r.o.

"Již dvakrát jsem využil služeb této firmy a s výsledkem jsem byl vždy maximálně spokojený. Velmi ochotné a profesionální jednání. Vřele doporučuji."

Bc. Jakub Franz

4fin Reality

"Se společností FVDRONEM spolupracujeme (točíme a fotíme nemovitosti) již třetím rokem, což asi samo o sobě vypovídá o naší spokojenosti s jejich odbornou prací na velmi profesionální úrovni. FVDRONEM jdou s dobou a neustále obohacují nejen vlastní znalosti, ale také svou výbavu, což má obrovský dopad na provedení a výsledný efekt jejich práce, který opravdu stojí za to! Přesvědčte se však sami... Mohu jen doporučit služby na úrovni a vstřícnost společnosti FVDRONEM!"

Bc. Lukáš Špánik

4fin Reality

"Jako realitní makléř splupracuji s Ondřejem již několik let, a to zejména při tvorbě videoprohlídek a focení nemovitostí. Profesionálně zpracované video a fotografie mi nesmírně pomáhají v prezentaci nemovitostí k prodeji, ale rovněž k prezentaci mě jako realitního makléře při získávání exkluzivních zakázek. Jeho služby, resp. služby FVDRONEM.CZ, tak mohu vřele doporučit."

Zuzana Sýkorová Šindlerová

Zuzana Sýkorová - Šindlerová & Team

"Velké díky za skvělé zpracování videa, které je důležitým prvkem pro moji práci v oblasti obchodu s nemovitostmi. Jsem s prací FVDRONEM naprosto spokojená a za vše děkuji."

Reference