Řekli o nás

Miroslav Paulík

Česká Společnost Realitní

"Práce Ondřeje Picka je na nejvyšší možné úrovni. Profesionál v tomto oboru. K tomu seriózní a fér jednání. Rozhodně doporučuji - především na nemovitosti a lokality (jakákoli místa), která tuto nadstandardní péči a přístup zasluhují."

Tomáš Heger

I.E.T. Reality

"Pan Picek je fakt jednička, jeho práce a profesionální přístup, maximální spokojenost."

Gabriela Koukalová, BBA

Rodinná Makléřka

"Ondřeje volám vždy, když pro prodej nemovitosti potřebuju natočit skvělou videoprohlídku.

Je to profík každým coulem. Dbá na právní náležitosti, vždy přijede skvěle připraven, má kreativní oko a cit pro kameru a zná spoustu triků, díky kterým jsou jeho videoprohlídky jedinečné."

Blanka Bilková

4fin Reality

"Spolupráce s FVDRONEM naprosto předčila má očekávání. Každá jednotlivá zakázka je velmi rychlá, ne jen co se týče administrativy, ale i samotné realizace a následné práce s fotografiemi. Rychlost ale rozhodně neubírá na kvalitě, výsledná práce je naprosto perfektní. Těším se na další spolupráci a mohu jen vřele doporučit."

Ing. Eva Lachová

OL Reality

"Vybrala jsem si Ondřeje Picka na natočení videa a foto našeho rodinného domu v Libčanech, okres Hradec Králové. Komunikace s ním byla výborná, přijel přesně, ačkoliv to bylo 200 km, bylo hned vidět, že si se vším poradí sám, že vše zvládá. Mám ráda takové pečlivé pracovité lidi. Byla to prima spolupráce, chválím a děkuji za příjemné setkání."

Bc. Ondřej Biravský

CENTURY 21 Dream

"Naprosto profesionální přístup. Oceňuji obzvlášť rychlý a pečlivý přístup co se týká zasmluvnění a dalších všech nutných náležitostí. Myslel jsem, že půjde o profíky, ale že budou schopni kompromisů, dialogů a zároveň udržení svého standardu naprosto předčilo mé očekávání."

Ondřej Jílek

IP Solution Real

"Společnost FVDDRONEM a pan Ondřej Picek předvedli skvělou práci při zpracování video-prezentace mnou prodávané nemovitosti. Ochota, profesionalita, a především konečný výsledek stojí za to! Moderní vybavení a přístroje, které pan Picek používá v kombinaci s jeho smyslem pro detail zaručují takto vysokou úroveň služeb. Rozhodně doporučuji."

Kamila Ženčáková Kopecká

QARA

"Opravdu skvělá spolupráce. Ondřej je správný detailista, což se pro tuto práci naprosto hodní. Zvláště, když potřebujete jako realitní makléř do videa dostat emoce. Naprostá spokojenost. I napoprvé na jedničku. Těším se na další spolupráci."

Josef Šimončík

Ostrafin Reality

"Již dvakrát jsem využil služeb této firmy a s výsledkem jsem byl vždy maximálně spokojený. Velmi ochotné a profesionální jednání. Vřele doporučuji."

Bc. Jakub Franz

FRANZ REALITY

"Se společností FVDRONEM spolupracujeme (točíme a fotíme nemovitosti) již třetím rokem, což asi samo o sobě vypovídá o naší spokojenosti s jejich odbornou prací na velmi profesionální úrovni. FVDRONEM jdou s dobou a neustále obohacují nejen vlastní znalosti, ale také svou výbavu, což má obrovský dopad na provedení a výsledný efekt jejich práce, který opravdu stojí za to! Přesvědčte se však sami... Mohu jen doporučit služby na úrovni a vstřícnost společnosti FVDRONEM!"

Bc. Lukáš Špánik

FRANZ REALITY

"Jako realitní makléř splupracuji s Ondřejem již několik let, a to zejména při tvorbě videoprohlídek a focení nemovitostí. Profesionálně zpracované video a fotografie mi nesmírně pomáhají v prezentaci nemovitostí k prodeji, ale rovněž k prezentaci mě jako realitního makléře při získávání exkluzivních zakázek. Jeho služby, resp. služby FVDRONEM.CZ, tak mohu vřele doporučit."

Zuzana Sýkorová Šindlerová

Zuzana Sýkorová - Šindlerová & Team

"Velké díky za skvělé zpracování videa, které je důležitým prvkem pro moji práci v oblasti obchodu s nemovitostmi. Jsem s prací FVDRONEM naprosto spokojená a za vše děkuji."

Ing. arch. Cyril Vltavský

Kaktus Reality

"Perfektní přístup, služby a kvalitně odvedená práce. Pro naši realitní kancelář KAKTUS Reality jsou tyto služby konkurenční výhodou, která nám pomáhá být lepší než ostatní prodejci. Děkujeme!."

Reference