Řekli o nás

Tereza Cónová

QARA s.r.o.

"Jelikož jako realitní makléřka dělám pro prodej nemovitostí profesionální prezentace, a chtěla jsem opravdu špičkovou videoprohlídku, hledala jsem možnosti.

S panem Pickem jsem spolupracovala na zakázce prodeje chaty v krásném prostředí Beskyd, u které jsem dělali videoprohlídku včetně leteckých záběrů z dronu.

Musím uznat, že celé natáčení probíhalo velmi profesionálně, ale zároveň příjemně. No a výsledek stojí rozhodně za to! Video je parádní a výsledný efekt je nesporný - chata byla zarezervována za 3 dny od zveřejnění.

Určitě to nebylo poslední natáčení, ráda pana Picka opět využiji pro natočení videoprohlídky nemovitosti.

Rozhodně doporučuji, takto má vypadat profesionální prezentace!"

Blanka Bilková

Fincentrum Reality s.r.o.

Spolupráce s FVDRONEM naprosto předčila má očekávání. Každá jednotlivá zakázka je velmi rychlá, ne jen co se týče administrativy, ale i samotné realizace a následné práce s fotografiemi. Rychlost ale rozhodně neubírá na kvalitě, výsledná práce je naprosto perfektní. Těším se na další spolupráci a mohu jen vřele doporučit.

Josef Šimončík

QARA s.r.o.

"Již dvakrát jsem využil služeb této firmy a s výsledkem jsem byl vždy maximálně spokojený. Velmi ochotné a profesionální jednání. Vřele doporučuji."

Ondřej Jílek

IP Solution Real s.r.o.

"Společnost FVDDRONEM a pan Ondřej Picek předvedli skvělou práci při zpracování video-prezentace mnou prodávané nemovitosti. Ochota, profesionalita, a především konečný výsledek stojí za to! Moderní vybavení a přístroje, které pan Picek používá v kombinaci s jeho smyslem pro detail zaručují takto vysokou úroveň služeb. Rozhodně doporučuji."

Bc. Ondřej Biravský

CENTURY 21 Dream

"Naprosto profesionální přístup. Oceňuji obzvlášť rychlý a pečlivý přístup co se týká zasmluvnění a dalších všech nutných náležitostí. Myslel jsem, že půjde o profíky, ale že budou schopni kompromisů, dialogů a zároveň udržení svého standardu naprosto předčilo mé očekávání."

Jakub Franz

Fincentrum Reality s.r.o.

"Se společností FVDRONEM spolupracujeme (točíme a fotíme nemovitosti) již třetím rokem, což asi samo o sobě vypovídá o naší spokojenosti s jejich odbornou prací na velmi profesionální úrovni. FVDRONEM jdou s dobou a neustále obohacují nejen vlastní znalosti, ale také svou výbavu, což má obrovský dopad na provedení a výsledný efekt jejich práce, který opravdu stojí za to! Přesvědčte se však sami... Mohu jen doporučit služby na úrovni a vstřícnost společnosti FVDRONEM!"

Bc. Lukáš Špánik

Fincentrum Reality s.r.o.

"Jako realitní makléř splupracuji s Ondřejem již několik let, a to zejména při tvorbě videoprohlídek a focení nemovitostí. Profesionálně zpracované video a fotografie mi nesmírně pomáhají v prezentaci nemovitostí k prodeji, ale rovněž k prezentaci mě jako realitního makléře při získávání exkluzivních zakázek. Jeho služby, resp. služby FVDRONEM.CZ, tak mohu vřele doporučit."

Ing. arch. Cyril Vltavský

Kaktus Reality s.r.o.

"Perfektní přístup, služby a kvalitně odvedená práce. Pro naši realitní kancelář KAKTUS Reality jsou tyto služby konkurenční výhodou, která nám pomáhá být lepší než ostatní prodejci. Děkujeme!."

Zuzana Sýkorová Šindlerová

Zuzana Sýkorová - Šindlerová & Team

"Velké díky za skvělé zpracování videa, které je důležitým prvkem pro moji práci v oblasti obchodu s nemovitostmi. Jsem s prací FVDRONEM naprosto spokojená a za vše děkuji."

Ing. Jan Kantorek

Mlýn Kojetín spol. s r.o.

"Profesionální přístup. Bleskově rychlá komunikace a konstruktivní řešení požadavků i problémů. Za celou společnost Mlýn Kojetín, děkujeme!"

Veronika Durham


"Mockrát děkuji za úžasné svatební záběry s dronem. Hledala jsem někoho na poslední chvilku a tým FVDRONEM měl profesionální přístup, rychlou komunikaci a přátelský přistup ve svatební den, prostě vše, co nevěsta potřebuje. Vřele doporučuji, a ještě jednou díky za krásné záběry."

Martin Ilek

UnasDomaStudio

"Skvělý přístup, profesionálně provedená práce a příjemné jednání. Jsem velice rád, že jsme mohli spolupracovat a těším se na další projekty. Za společnost UnasdomaStudio děkuji."

Reference