Řekli o nás

Ing. Jan Kantorek

Mlýn Kojetín spol. s r.o.

"Profesionální přístup. Bleskově rychlá komunikace a konstruktivní řešení požadavků i problémů. Za celou společnost Mlýn Kojetín, děkujeme!"

Ing. arch. Cyril Vltavský

Kaktus Reality s.r.o.

"Perfektní přístup, služby a kvalitně odvedená práce. Pro naši realitní kancelář KAKTUS Reality jsou tyto služby konkurenční výhodou, která nám pomáhá být lepší než ostatní prodejci. Děkujeme!."

Bc. Ondřej Biravský

Century 21 Property Service

"Naprosto profesionální přístup. Oceňuji obzvlášť rychlý a pečlivý přístup co se týká zasmluvnění a dalších všech nutných náležitostí. Myslel jsem, že půjde o profíky, ale že budou schopni kompromisů, dialogů a zároveň udržení svého standardu naprosto předčilo mé očekávání."

Jakub Franz

Fincentrum Reality s.r.o.

"Se společností FVDRONEM spolupracujeme (točíme a fotíme nemovitosti) již třetím rokem, což asi samo o sobě vypovídá o naší spokojenosti s jejich odbornou prací na velmi profesionální úrovni. FVDRONEM jdou s dobou a neustále obohacují nejen vlastní znalosti, ale také svou výbavu, což má obrovský dopad na provedení a výsledný efekt jejich práce, který opravdu stojí za to! Přesvědčte se však sami... Mohu jen doporučit služby na úrovni a vstřícnost společnosti FVDRONEM!"

Zuzana Sýkorová Šindlerová

Zuzana Sýkorová - Šindlerová & Team

"Velké díky za skvělé zpracování videa, které je důležitým prvkem pro moji práci v oblasti obchodu s nemovitostmi. Jsem s prací FVDRONEM naprosto spokojená a za vše děkuji."

Martin Ilek

UnasDomaStudio

"Skvělý přístup, profesionálně provedená práce a příjemné jednání. Jsem velice rád, že jsme mohli spolupracovat a těším se na další projekty. Za společnost UnasdomaStudio děkuji."

Ondřej Jílek

Era Point Brno

"Společnost FVDDRONEM a pan Ondřej Picek předvedli skvělou práci při zpracování video-prezentace mnou prodávané nemovitosti. Ochota, profesionalita, a především konečný výsledek stojí za to! Moderní vybavení a přístroje, které pan Picek používá v kombinaci s jeho smyslem pro detail zaručují takto vysokou úroveň služeb. Rozhodně doporučuji."

Blanka Bilková

Fincentrum Reality s.r.o.

Spolupráce s FVDRONEM naprosto předčila má očekávání. Každá jednotlivá zakázka je velmi rychlá, ne jen co se týče administrativy, ale i samotné realizace a následné práce s fotografiemi. Rychlost ale rozhodně neubírá na kvalitě, výsledná práce je naprosto perfektní. Těším se na další spolupráci a mohu jen vřele doporučit.

Veronika Durham


"Mockrát děkuji za úžasné svatební záběry s dronem. Hledala jsem někoho na poslední chvilku a tým FVDRONEM měl profesionální přístup, rychlou komunikaci a přátelský přistup ve svatební den, prostě vše, co nevěsta potřebuje. Vřele doporučuji, a ještě jednou díky za krásné záběry."

Reference