Natáčení videoprohlídek smartphonem

pro realitní makléře

Prakticky denně se setkáváme s příběhy, jak videoprohlídky pomáhají našim klientům prodávat nemovitosti rychleji a za vyšší cenu. Avšak procento realitních makléřů, kteří s videoprohlídkami pravidelně pracují je i nadále velmi nízké.

Pokud mezi ně patříte i vy, tak je správný čas na to, abyste využili prostor na trhu, který skýtá potenciál videoprohlídek a tím získali nemalou konkurenční výhodu. Tento kurz je vstupní branou do světa video prezentace nemovitostí a i když je určen úplným začátečníkům, tak spoustu zajímavých informací, tipů a triků se dozvíte i v případě, že s tvorbou videa již máte nějakou zkušenost.

A pokud máte obavy z vysokých vstupních nákladů za techniku k natáčení, můžete zůstat v klidu! Vzhledem k tomu, že dnes drtivá většina z vás již vlastní chytrý telefon, tak abyste s ním mohli začít natáčet kvalitní videoprohlídky bude vám stačit příslušenství v hodnotě do 3.000,- Kč.

O kurzu

Jedná se o on-line verzi prezenčního kurzu, který nabízíme od konce roku 2019. On-line kurz je zaměřen především na natáčení videoprohlídek. Věnujeme se v něm však i smyslu videoprohlídek a jejich vlivu na práci realitního makléře.

Protože jsme si vědomi toho, že spousta doplňujících dotazů vyplyne až po určité době praxe, nabízíme také konzultaci po telefonu nebo formou konferenčního hovoru.

Pro koho je kurz určen

 • Pro realitní makléře, kteří by chtěli začít používat videoprohlídky ve své praxi.
 • Pro realitní makléře, kteří by chtěli využívat videoprohlídky i u menších zakázek, kde se jim finančně nevyplatí spolupráce s profesionálem (např. u pronájmů).
Osnova kurzu
 1. Úvod
 2. O kurzu
 3. Proč video?
 4. Účel videoprohlídek
 5. Vybavení k natáčení videoprohlídek
 6. Chytré telefony
 7. Stabilizátory
 8. Širokoúhlé objektivy
 9. Ostatní příslušenství
 10. Fungování stabilizátoru
 11. Nastavení smartphonu - UKÁZKA
 12. Aplikace pro natáčení
 13. Popis konkrétní aplikace - FilMic Pro - UKÁZKA
 14. Natáčecí techniky - UKÁZKA
 15. Typy záběrů
 16. Tipy & Triky
 17. Bonusový materiál - komentované videoprohlídky

Lektor

Bc. Ondřej Picek - kameraman a fotograf nemovitostí, certifikovaný pilot UAV, zakladatel projektu FVDRONEM.CZ

Se zkušenostmi z oblasti videoprodukce a realitního trhu se v roce 2016 začal úzce specializovat na tvorbu videoprohlídek a focení nemovitostí pro realitní kanceláře, developery a stavební firmy.

linkedin.com/in/ondrejpicek/

Cena 

 500,- Kč

Uvedená cena je konečná. Nejsme plátci DPH.


Dotazy ke kurzu prosím směřujte na e-mail kurzy@fvdronem.cz

Objednávka kurzu

Vyplňte všechny potřebné údaje a my vám obratem zašleme potvrzení objednávky spolu s platebními údaji a přístupem do sekce se samotným kurzem.Vstup do kurzu

Pakliže jste si již kurz objednali, provedli registraci a ta vám byla na základě uhrazené objednávky schválena můžete nyní vstoupit do sekce se samotným kurzem.