Foto nemovitostí

Letecká fotografie

Letecká fotografie je ideální nástroj k zachycení nejen rozsáhlých objektů či areálů, ale de facto jakéhokoliv objektu zájmu z netradiční perspektivy. Fenomén fotografií z dronů je navíc zárukou toho, že taková fotografie zaujme diváka - zákazníka na první pohled.

Oblasti, ve kterých jsou nejčastěji využívány naše letecké fotografie: 

  • Nemovitosti - fotografie z dronu jsou dnes již běžně využívány k prezentaci svého zázemí různými společnostmi nebo ubytovacích zařízení typu hotely a penziony, referenčních staveb stavebními firmami, nemovitostí k prodeji realitními kancelářemi či developerských projektů samotnými developery.
  • 3D vizualizace - letecká fotografie z přesnými informacemi o výšce a úhlu, ze kterého byla pořízena je vhodným podkladem k zanesení 3D vizualizace budoucí výstavby do reálného prostředí.

Interiérová fotografie

Letecké snímky jsou sice velice efektní způsob prezentace nemovitostí a jejich přilehlého okolí, ale ve většině případů si nedovedeme přestavit prezentaci postavenou čistě jen na nich.  Proto našim klientům nabízíme rovněž profesionální fotografování interiérů všech druhů a velikostí.

Při pořizování a následné postprodukci dbáme na to, aby prostory zachycené na fotografii působily reprezentativně a zároveň přirozeně. Aby zachycovali atmosféru daného interiéru a hlavně, aby v divákovi vyvolali pozitivní emoce a zvědavost, které donutí člověka navštívit restauraci, hotel či showroom nebo si např. dohodnout prohlídku nemovitosti k prodeji.

HDR fotografie a postprodukce

Stejně jako u videa, je i u fotografií polovinou úspěchu výsledného produktu právě jeho postprodukce. K dosažení kýženého výsledku využíváme technologie HDR, kdy téměř každá naše fotografie je výsledkem složení 3 až 5 snímků složených v jeden. Díky tomu jsme schopni zachytit detaily jak v tmavých, tak příliš světlých místech dané expozice.

Ukázky naší práce

Fotografie interiérů rezidenčních nemovitostí

Fotografie interiérů komerčních nemovitostí

Fotografie detailů

Fotografie exteriérů

Noční a Twilight fotografie exteriéru

Letecké fotografie

Infografika a zvýraznění nemovitosti/pozemku

Reference