3D vizualizace

Rozmanitost našich služeb je naší největší konkurenční výhodou. Ne každý nástroj prezentace nemovitostí je totiž vhodný pro všechny případy.

Plánovaná výstavba, nemovitost určená k rekonstrukci nebo např. novostavba, jejíž interiér bude dokončen až dle požadavků budoucího majitele. Zkrátka případy budoucí vize, kterou však potřebujete odprezentovat investorům či potenciálním kupcům. V takových situacích nemáte jinou možnost než se vydat cestou 3D vizualizace.

Díky mnohaleté praxi našich grafiků a zkušenostech s malými zakázkami pro realitní makléře, stejně jako s velkými developerskými projekty pro náročné klienty jsme schopni zrealizovat jakýkoliv požadavek v rámci stanoveného rozpočtu.

Naše zkušenosti

Sice se budeme opakovat, ale v případě 3D vizualizací mají zkušenosti velkou vliv nejen na výslednou kvalitu výstupu, ale i na čas potřebný k realizaci daného záměrů. A ten je v mnoha případech minimálně stejně tak důležitý jako výsledek.

Za naši praxi jsme měli možnost pracovat na projektech interiérů nemovitostí, architektonických studiích, exteriérech zasazených do reálného prostředí, modelaci okolí nemovitosti, včetně scén všech ročních období. A noční scenérie nám rovněž nejsou cizí.

Reference